Вони вже спробували

Все сталося 18 січня.

Напередодні...
Уявіть собі знервованого, сповненого щирих почуттів молодого парубка (назвемо його Петро), який практично втратив усі шанси повернути кохану, яка надто довго чекала на його пропозицію.
15:00 - Петро зустрічається з нами, аби обговорити можливість організації надзвичайного освідчення в рекордно короткі строки.
16:00 - наша команда починає розробляти кілька варіантів освідчення, які б влаштували Петра та вразили його кохану.
18:00 - ми презентуємо вкрай схвильованому Петру можливі сценарії того, як краще викликати дівчину, яка нічого не підозрює, на несподіване побачення з найромантичнішим фіналом. Ситуацію ускладнює те, що обраниця нашого героя застудилася.
21:00 - починає працювати "машина" освідчення: професійний режисер розпрацьовує детальний сценарій зйомок. Адже дівчина повинна була стати зіркою реклами топового готелю Львова "Nobilis".
01:00 - завершивши усі телефонні дзвінки, розписавши по хвилині вирішальну подію команда йде на короткий відпочинок.

Вирішальний день
12:00 - над героїнею рекламного ролику, яка навіть не підозрює, що на неї чекає, працюють професійні візажисти та стилісти.
13:00 - біля нового терміналу Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького розпочинається процес зйомки ролику. Оператори, режисер, водій лімузину - усі справжні митці своєї справи.


15:00 - після десятків дублів, дорожніх зйомок знімальна група разом з обраницею Петра приїжджає у кінцеву точку зйомок - ресторан готелю "Nobilis"...


За кадром залишилися тремтячі руки Петра, хвилини чекань та хвилювань, філіжанки випитої ним кави...
Все лише для того, аби кохана дівчина почула його слова, його серце та душу: "Усе це - для тебе. Я хочу, аби ти стала моєю дружиною. І решту життя ми прожили разом."

Справжня історія кохання ніколи не закінчується. Освідчення - це лише початок довгого шляху. Шляху, яким ви йдете разом.

Бо кохаєте.
Кохаєте без тями.
Кохаєте.